• Nauja
Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis 1 1
  • Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis 1 1
  • Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis 2 2
Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis 1
Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis 1 Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis 2

Smilkalinės žvakės Fimiam "Gardenija" 7 vnt. + Dovana stovelis

Kaina: 3,49 €
Su PVM
  • Aromatas - "Gardenija".
  • Kiekis pakuotėje - 7 vnt.

Smilkalinės vienuolių žvakės yra tradicinės stačiatikių žvakės, pagamintos iš smilkalų, aromatinių aliejų ir anglių, kurie degdami skleidžia lengvai atpažįstamą bažnytinių smilkalų aromatą.Išparduota

Kvapiosios smilkalinės žvakės – tai tradiciniai stačiatikių smilkalai, pagaminti iš ladano, natūralių aromatinių aliejų ir beržo anglies. 

Smilkalines žvakes patogu naudoti namuose. Smilkdamos jos sukuria lengvai atpažįstamą bažnyčios pamaldų aromatą. Tradicija deginti smilkalų žvakes atsirado dar senovėje. Pirmą kartą šie smilkalai buvo paminėti XV amžiaus pabaigos - XVI amžiaus pradžios vienuolyno kronikose.  O jau XIX amžiaus pradžioje ši tradicija giliai įsiskverbė į bažnyčią ir kasdienį gyvenimą. 

Naudojimo instrukcija: 

Norėdami smilkalus deginti patalpose, atlikite šiuos veiksmus: 

1. Laikykite žvakės kraštą 30-40 sekundžių liepsnoje, tada pūskite į ją (ugnis užges, bet žvakė smilks). Pūskite kelis kartus, kad padidintumėte rūkstantį plotą. Nepūskite per stipriai, kad kibirkštys neskristų į šalis. 

2. Įdėkite smilkalinę žvakę į stovą ar žvakidę. 

3. Palaukite kol smilkalų žvakė visiškai sudegs arba prireikus ją užgesinkite. Norėdami tai padaryti, ant žvakės užlašinkite 2-3 lašus vandens. 

Sudėtis: 

Beržo anglis, ladanas, aromatiniai aliejai. Sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų chemikalų. 

0301

Specifiniai kodai

Jums taip pat gali patikti