Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 6,00 €

Naujienos

Naujienos
Visos naujienos
Smilkalinės žvakės

Smilkalinės žvakės

Aktyvūs filtrai

Apie smilkalus ir jų priedus

Smilkalų naudojimas ir jų nauda kūnui bei sielai siejama jau tūkstančius metų. Jie ne tik sukuria jaukią, malonią atmosferą namų aplinkoje, tačiau ir pagaminti iš natūralių medžiagų yra naudingi kūnui bei sielai. Seniausiais laikais – Egipte, Arabijoje, Indijoje buvo smilkoma mediena, dervos, įvairios žolės. Jau tuo metu žmonės suprato natūralių kvapų teikiamą naudą žmogui. Smilkalai dažnai yra siejami su dvasinėmis tradicijomis, tačiau net ir mūsų protėviai smilkymą laikė kaip ritualą apvalyti namus, aplinką, pasikrauti teigiamos energijos, nuraminti sielą, mintis bei atsipalaiduoti. Iki šiol žmonės visame pasaulyje smilkalus naudoja dėl įvairiausių priežasčių – medicininiais, estetiniais tikslais, kaip įrankį neutralizuojant nemalonius kvapus, kaip įvairių religinių praktikų komponentą.

Smilkalai iki šiol yra gaminami iš natūralių medžiagų – medienos, dervos, aromatinių žolelių, prieskonių bei kitų natūralių, gamtoje randamų medžiagų. Mėgstami smilkalai ir jų smilkinimas yra tarsi ritualas sukurti ramią, atpalaiduojančią ir maloniais kvapais alsuojančią aplinką į kurią malonu sugrįžti. Žinome koks yra stiprus, gilus ir kūnui naudingas smilkalų aromato poveikis, todėl asortimente siūlome tik aukščiausios kokybės, natūralius smilkalus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, be jokių cheminių priedų ar papildomų kvapiklių. Tokie smilkalai ne tik pripildys jūsų namų ar bet kurią kitą vietą harmoningu kvapu, bet ir leis sukurti paslaptingą, autentišką, dvasingumu ir jaukumu alsuojančią atmosferą. 

Smilkalų nauda

Smilkalų aromatai gali daryti teigiamą poveikį tiek psichikai, tiek fiziniam žmogaus kūnui. Tačiau labai svarbu pasirinkti smilkalus pagamintus tik iš natūralių medžiagų. Žemos kokybės smilkalai gali būti sudaryti iš kancerogeninių medžiagų, kurios degdamos išskiria toksinus, o tai gali sukelti pavojų kvėpavimo takams. Natūralūs, aukštos kokybės smilkalai į aplinką išskiria ne toksinus, o naudingas medžiagas bei yra visiškai draugiški aplinkai. 

Natūralus smilkalai  turi antibakterinių savybių. Uždegus ir smilkstant smilkalams galite atsikratyti tam tikrų bakterijų, mikrobų ir išlaikyti švaresnę aplinką. Jie turi ir priešuždegiminių komponentų, tokių kaip – bosvelijų ekstraktas, kurie gali pagerinti kraujotaką. Smilkalų aromatas taip pat sumažina nerimą, nuramina protą, itin tinka po įtemptos darbo dienos. Jie puikiai išvalo orą, stimuliuoja įvairias nervines jungtis. Daugelis žmonių renkasi deginti smilkalus darbo vietose ar miegamajame, kuriame visiškai atsipalaiduoja, taip pat yra pagerinamas miegas.

Kaip deginti smilkalus? 

Norint pajusti smilkalų aromatą juos uždekite. Smilkalams užsidegus liepsną švelniai užgesinkite paprastai ją užpūsdami. Tuomet jie ima švytėti ir skleisti malonaus kvapo dūmus. Smilkalų degimo laikas skiriasi pagal jų formą bei tipą. Įprastai smilkalų lazdelė gali smilkti nuo 50 iki 90 minučių. Baigus degti, jie užgęsta patys. 

Platus smilkalų ir jų priedų pasirinkimas

Asortimente surasite platų smilkalų ir jų priedų pasirinkimą, todėl juos išsirinkti galėsite skirtingiems tikslams bei poreikiams. Asortimente surasite: 

Ladaną – arba dar kitaip vadinamą frankincensą. Tai speciali kvapioji, 100% natūrali bosvelijos medžio derva. Ladanas yra kaip gydomasis ir teigiamai žmogaus kūną veikiantis produktas, kuris yra smilkomas. Ladanas yra švelnaus, dvasingo, malonaus ir užburiančio kvapo, kuris suteikia ypatingą aura namams, ramina mintis, atpalaiduoja kūną, nuteikia pozityviai. Pripildykite savo namus paslaptingu, sakralumo bei ramybės suteikiančiu aromatu.

Smilkinimo rinkinius bei smilkalines žvakes – šias žvakes itin patogu naudoti namuose, norint sukurti jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą, o taip pat namus pripildyti maloniu kvapu. Kvapiosios smilkalinės žvakės – tai tradiciniai stačiatikių smilkalai, pagaminti iš ladano, natūralių aromatinių aliejų ir beržo anglies. Šias žvakes itin populiaru dovanoti ir jomis pradžiuginti artimą žmogų, galima rinktis iš įvairaus tipo rinkinių, žvakių formų bei aromato. 

Asortimente taip pat surasite aukštos kokybės smilkalines, kuriose ne tik patogiai ir saugiai galėsite mėgautis smilkalais, tačiau jos papuoš jūsų namus ir taps išskirtiniu akcentu. Taip pat surasite specialias anglis smilkalinėms, kurios padės saugiai ir patogiai uždegti įvairaus tipo smilkalus. 

Smilkalinės, įvairūs priedai ir aukščiausios kokybės smilkalai internetu.