Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 12,00 €

Naujienos

Naujienos
Visos naujienos
Žvakidės namams internetu

Žvakidės

Aktyvūs filtrai

Apie žvakides

Namuose sukurti jaukią, malonią bei namus harmonija pripildančia atmosfera padeda natūralios, aukštos kokybės žvakės. O kad žvakių naudojimas būtų saugus ir patogus, dažnai pasirenkamos tam pritaikytos žvakidės namams, kurios kartu tampa ir akcentu namų interjere. E-parduotuvėje danilovo.lt rasite platų, išskirtinio dizaino žvakidžių asortimentą, kurias pritaikysite prie mėgstamų žvakių bei taip papuošite savo namus išskirtiniu akcentu. 

Žvakidės leidžia namuose, ar bet kurioje kitoje vietoje jaustis apsuptiems malonios ir jaukios žvakių šviesos. Žvakidės laikiklyje įstatyta žvakė užtikrina saugumą, namus pripildo jaukia šiluma, šviesa, o interjerą papuošia išskirtinėmis detalėmis. Čia surasite žvakides, kurias pritaikysite tiek namų svetainėje, tiek miegamajame, darbo kambaryje, ar kitoje vietoje, kurioje norite mėgautis žvakių teikiama ramybe ir jaukumu. Asortimente rasite žvakides ilgoms, bei trumpesnėms žvakėms įstatyti. Platus asortimentas leis išsirinkti žvakides pagal savo skonį bei aplinkos interjerą. Kviečiame peržiūrėti mūsų siūlomas žvakides, kurios paįvairins bet kurią erdvę ir suteiks jai malonaus jaukumo. 

Kaip išsirinkti žvakides? 

Mūsų asortimente rasite itin platų žvakidžių pasirinkimą pagal jų medžiagą, tipą bei dizainą. Renkantis žvakidę verta atkreipti dėmesį į dažniausiai naudojamų žvakių dydį, taip pat verta atkreipti dėmesį į stilių, kuris taip pat svarbus, norint jas priderinti prie namų ar kitos vietos interjero. Taip pat verta apgalvoti ar žvakides naudosite kiekvieną dieną, o gal tik švenčių metu, papuošti stalui, priderinti ją prie indų, ar kitų dekoracijų. Žvakidės namams gali būti skirtos vienai žvakei įstatyti arba žvakių komplektui, pavyzdžiui iš 3 žvakių. Asortimente rasite išskirtinio dizaino žvakidžių pagamintų iš onikso bei keramikos, įvairių formų žvakidės kuriose saugiai įstatysite įvairių formų žvakes. 

Žvakidės taip pat dažnai gali būti pasirenkamos kaip dovana nustebinti artimą žmogų, ar kolegą. Tokiais atvejais verta apgalvoti kokį stilių mėgsta kitas žmogus, patinka ryškios spalvos, o gal santūrus dizainas. Prie žvakidės taip pat galite pridėti natūralias bičių vaško žvakes, kurias galėsite išsirinkti iš plataus dydžių ir spalvų asortimento. Taip sukursite jaukų ir šiltą dovanos rinkinį, kuris neabejotinai pradžiugins jums artimą žmogų. 

Išskirtinės onikso žvakidės 

Mūsų plačiame asortimente rasite ir išskirtinio dizaino bei savybių žvakides pagamintas iš onikso. Tai amuletinis mineralas, kuris skatina ryžtą ir valią veikti, susikoncentruoti į svarbius dalykus ir nenuklysti nuo tikslo. Oniksas yra laikomas apsaugos akmeniu, tai stiprybės akmuo, kuris padeda kaupti gyvybinę energiją, padeda pažinti tiesas, susiimti, ugdyti pasitikėjimą savimi, kovoti už savo įsitikinimus bei susikoncentruoti į būtinus dalykus. Daugiausiai yra paplitęs juodasis oniksas, tačiau įvairių dirbinių, kaip pavyzdys ir žvakidžių gamyboje yra paplitęs margas onikso akmuo, kuris suteikia išskirtinį akcentą aplinkos interjere. Iš onikso pagamintos žvakidės namams apsaugo nuo negatyvios energijos, minčių, stiprina pasitikėjimą, tai yra sėkmės ir pasiekimo simbolis, stabilumo akmuo, kuris suteikia džiaugsmo ir nuveja blogas mintis. Kartu su žvakės šviesa oniksas žadina entuziazmą, stiprina išminties galią, ryžtą, ištvermę, skatina loginį mąstymą, stiprina teigiamas žmogaus savybes, kviečia į gyvenimą sėkmę.

Iš onikso akmens gaminamos žvakės yra išskirtinės, nes kiekvienas raštas yra unikalus ir nepakartojamas, todėl kiekviena žvakidė yra skirtinga. Tai užtikrina, kad savo namus papuošite unikaliu gaminiu, kurio identiškai tokiu pačiu raštu nėra. Todėl jūsų gautos žvakidės raštas ir spalvos  gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje. 

Užsisakykite – žvakidės internetu greitai ir geromis kainomis. Pristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje, į jums patogią vietą.