Naujienos

Naujienos
Visos naujienos
Vaškuolės, bičių vaško lakštai

Vaškuolės

Aktyvūs filtrai

Vaškuolės 1kg
  • Nauja
Vaškuolės 1kg
Vienos vaškuolės (bičių vaško lakšto) išmatavimai: Ilgis 40 cmPlotis 26 cm Vaškuolės pagamintos iš 100 % bičių vaško. Viename kilograme yra...
Kaina: 21,99 € Kaina

Apie vaškuoles

Vaškuolėmis vadinami aukščiausios kokybės, natūralūs, be jokių pridėtinių medžiagų gaminami bičių vaško lakštai. Tokie lakštai yra gaminami tik iš 100% natūralaus bičių vaško. Bičių vaško lakštai yra pakankamai lankstūs ir elastingi, su jais patogu dirbti, todėl galėsite pasigaminti ne tik žvakes, bet ir kitas namų dekoracijas bei rankdarbius. Dėl savo lankstumo iš šių lakštų galėsite išgauti norimą dirbinio formą bei dydį. 

Dažniausiai šie bičių vaško lakštai yra naudojami natūralių žvakių gamyboje. Tokios žvakės pripildo namus jaukumo, užlieja maloniu, švelniu medaus aromatu. Taip pat žvakės pagamintos iš natūralių vaško lapų pasižymi ir gydomosiomis savybėmis, yra netoksiškos, valo orą, ramina mintis ir nuteikia maloniam bei jaukiam poilsiui. Iš bičių vaško lapų pagamintos žvakės dega dvigubai ilgiau negu parafininės, jos nesmilksta. Deganti žvakė gamina neigiamus jonus, kurie ne tik išvalo orą, bet ir panaikina blogus kvapus bei alergenus. Tad iš šių lapų pagamintas žvakes bei kitas dekoracijas gali naudoti žmones turintys alergijas, astmas, jautrūs kvapams bei kitoms cheminėms medžiagoms. 

Platus vaškuolių pasirinkimas 

Mūsų parduotuvės asortimente rasite platų vaškuolių pasirinkimą pagal dydį bei spalvas. Natūralios, klasikinės geltonos spalvos vaškuolės, kurias galėsite rinktis nuo 500g iki 1kg. dydžio. Ieškantys įvairovės galės išsirinkti iš ryškiaspalvių raudonų, žalių, rožinių atspalvių. Platus vaškuolių spalvų pasirinkimas leis jas priderinti prie pasirinkto interjero bei sukurti įvairių formų bei dydžių žvakes bei kitas dekoracijas. Visos vaškuolės, nepriklausomai nuo spalvos pasižymi elastingumu, lankstumu, su jomis patogu dirbti, todėl pasidaryti norimą rankdarbį taps vienu malonumu. Mūsų asortimente taip pat surasite ir specialias medvilnines dagtis (knatus), žvakių gamybai. Vaškuolės kaina priklauso nuo pasirinktos spalvos, dydžio bei svorio.