Danilovo.lt – platus, aukščiausios kokybės, natūralių bičių vaško žvakių, rinkinių, smilkalų bei kitų priedų asortimentas vienoje vietoje. Jau daugiau kaip 5 metus savo klientams siūlome rankų darbo, natūralumu bei aukščiausia kokybe pasižyminčias prekes namų jaukumui kurti. Malonų aromatą skleidžiančios bičių vaško žvakės internetu, harmonijos ir tyrumo suteikiantys smilkalai, kvapnioji derva ir dar daugelis kitų priedų kuriuos rasite vienoje vietoje. Visas mūsų asortimente esančias prekes siūlome užsisakyti patogiai internetu. Užtikriname sklandų ir greitą pristatymą į jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.  

Mūsų vertybės – užtikrinti aukščiausią siūlomų prekių kokybę, natūralumą, kad kiekvieno kliento namus užlietų ramybė bei jaukumas. Įsiklausome į kiekvieno kliento norus, pageidavimus bei vertiname kiekvieną atsiliepimą. Mums malonu, kad mumis pasitikite ir sugrįžtate ne vieną kartą.  

Mes suteikiame galimybę įsigyti unikalaus dizaino, formų bei kokybės žvakes, smilkalus bei kitas prekes Jūsų namų jaukumo ir harmonijos kūrimui. Kiekviena mūsų parduodama prekė yra kruopščiai atrinkta ir išbandyta. Visos bičių vaško žvakės bei smilkalai gaminami tik iš 100 proc. natūralių medžiagų, be jokių kvapiklių, dažiklių ar kitų kenksmingų medžiagų. Jauki žvakių šviesa, ar smilkstantys ir užburiantys smilkalai suteikia tyrumo bei dvasingumo. Jauki ir rami žvakių šviesa sušildo aplinką ir harmonizuoja. Natūralus smilkalų kvapas užburia, valo kūną ir mintis.

PLATUS ASORTIMENTAS

Danilovo.lt didžiuojasi savo klientams galintys pasiūlyti platų prekių asortimentą jų namų jaukumui kurti. Patogiai užsisakykite galite šias mūsų asortimente siūlomas prekes:  

Plonos bičių vaško žvakės – grakštaus dizaino, natūralios ir aukštos kokybės rankų darbo plonos žvakės puikiai tiks namuose, darbe, švenčių proga ar bet kurioje kitoje vietoje. Plonas žvakes galite įstatyti į žvakides, ar kitą saugią vietą jų deginimui. Platus dydžių ir spalvų dizainas leis šias žvakes priderinti prie bet kokios aplinkos interjero. Ryškiaspalvės raudonos, rožinės, turkio spalvos žvakės puikiai tiks švenčių metu arba kaip išskirtinė ryški detalė namų aplinkoje. Tamsių spalvų plonos žvakės suteiks estetišką, ramią ir užburiančią atmosferą. Išsirinkite iš plataus dydžio pagal ilgį bei žvakės skersmenį. Plonos bičių vaško žvakės gali degti net iki 4 valandų.  

Storesnės bičių vaško žvakės – taip pat kaip ir plonos, šios žvakės pasižymi 100% natūralumu, skleidžia malonų, jaukumo suteikiantį aromatą. Storesnės bičių vaško žvakės atrodo itin įspūdingai, jos yra storesnės, todėl ilgiau dega, skleidžia malonią ir ramią liepsną. Storesnės bičių vaško žvakės patogiai įsistato į žvakides, itin mažai arba iš viso nenuteka degdamos. Jos gali būti naudojamos namuose, švenčių metu, taip pat bažnyčiose ar kitose vietose. Storesnes žvakes galima deginti ne vieną kartą, jas taip pat galima pasirinkti iš plataus spalvų asortimento, taip pat pagal ilgį bei skersmenį. 

Žvakių rinkiniai – sukurkite nuostabią emociją su įvairiaspalviais žvakių rinkiniais. Čia surasite žvakių rinkinius su įvairių spalvų natūralaus bičių vaško žvakėmis. Šie rinkiniai gali būti naudojami tiek namuose, norint pasimėgauti atpalaiduojančia žvakės šviesa, tiek įvairių švenčių metu. Žvakių rinkiniai gali būti ir puiki dovana artimam žmogui. Rinkiniai suskirstyti pagal kiekius bei įvairias spalvas, todėl juos galite išsirinkti pagal savo poreikius. 

Žvakės dėžutėse – ieškote prabangios bei išskirtinės dovanos artimam žmogui? Tuomet jums puikiai tiks žvakės, kurios supakuotos į dailias ir prabangias dėžutes. Žvakės dėžutėse puiki dovana artimam žmogui, kurios papuoš ir suteiks jaukumo namams. Žvakės dėžutėse yra kruopščiai ir dailiai supakuotos, todėl jums nereikės rūpintis papildomu jų įpakavimu. Žvakes dėžutėje galite pasirinkti įvairių spalvų, taip pat pasirinkti jums tinkamą kiekį. Taip pat galite pasirinkti žvakių rinkinį, su kartu supakuota  dailia žvakide. 

Žvakidės – norint mėgautis malonia žvakės šviesa, kuri suteikia jaukumo ir ramybės, svarbu jas saugiai ir tvirtai įstatyti į tam pritaikytą vieta. Kartu su žvakėmis dažniausiai naudojamos ir specialios žvakidės, kurios užtikrina, kad žvakė bus įstatyta saugiai, nenukris, neužsidegs bei nepažeis paviršiaus. Žvakidės ne tik užtikrina saugų žvakių naudojimą, tačiau ir tampa išskirtiniu akcentu interjere. Platus žvakidžių asortimentas leis jas pasirinkti pagal dydį, spalvą bei formas. Čia surasite išskirtinio dizaino, grakščias onikso žvakides, kurios pagamintos iš mistinio amuletinio mineralo, kuris skatina ryžtą ir valią veikti, susikoncentruoti į svarbius dalykus ir nenuklysti nuo tikslo. Oniksas dar vadinamas savarankiškumo akmeniu, padedančiu žmonėms, kurie linkę pasiduoti kitų įtakai. Taip pat siūlome įvairių formų ir dizaino natūralias žvakides pagamintas iš keramikos. 

Vaškuolės – aukščiausios kokybės, natūralūs bičių vaško lakštai. Pakankamai elastingi, lankstūs, todėl iš jų galėsite pasigaminti norimo dydžio ir formos natūralias žvakes bei kitus rankdarbius. Asortimente surasite platų vaškuolių pasirinkimą pagal dydį bei spalvas, todėl iš jų galėsite pasigaminti pačius įvairiausius rankdarbius bei juos priderinti prie aplinkos interjero. Iš vaškuolių puikiai pasigaminsite žvakes ne tik sau, bet ir dovanas artimiems žmonėms. Vaškuolės skleidžia malonų medaus kvapą, o iš jų gaminamos žvakės namus užlieja maloniu, raminančiu ir atpalaiduojančiu aromatu, kuris neturi jokių kenksmingų medžiagų ir yra naudingas kūnui. 

Smilkalai ir jų priedai – smilkalai daugelyje kultūrų yra laikomi šventumo, mistiškumo simboliu. Smilkalų ritualas teigiamai veikia žmogaus kūną ir mintis, padeda atsipalaiduoti, ramina, padeda įveikti kamuojamą skausmą. Šioje kategorijoje rasite platų smilkalų ir jų priedų asortimentą sau, arba kaip dovaną artimam žmogui. Galėsite išsirinkti iš plataus smilkalų asortimento, taip pat įvairių rinkinių. Asortimente esantys smilkalai, bei išskirtinio dizaino smilkalinės, kurios suteikia išskirtinį akcentą interjere yra pagaminti tik iš aukščiausios kokybės, natūralių ir aplinkai draugiškų medžiagų. 

Ladanas – aromatinė, kvapioji derva, kuri dar kitaip yra vadinama frankincencu. Tai aukštos kokybės, natūrali derva kuri plačiai naudojama smilkalų, parfumerijos, aromaterapinių kvepalų gamyboje. Ši derva ypač populiari naudojimui ir namų aplinkoje, kur sukuria užburiantį aromatą, ypatingą aurą bei jaukumą. Išsirinkite iš plataus ladano pasirinkimo – pagal formą, dydį bei spalvą. Ladanas plačiai naudojamas ir kaip gydomoji priemonė, turi uždegimus slopinantį poveikį, slopina alergines reakcijas, gerina nuotaiką, veikia kaip natūralus antidepresantas. Ladanas taip pat plačiai naudojamas krikščionių bažnyčiose, musulmonų, judėjų liturgijoje. Ladaną patogu ir saugu naudoti namų aplinkoje naudojant žvakidę ar smilkalinę.   

Taip pat surasite išpardavimo skiltį, kurioje nuolatos pateikiame išskirtinius pasiūlymus žvakėms, rinkiniams, bei kitiems priedams, kurios galėsite įsigyti mažesnėmis kainomis nei įprastai. 

KAIP IŠSIRINKTI ŽVAKĘ?

Žvakės namams yra įvairių formų, dydžių bei spalvų. Žvakes galite rinktis pagal namų, ar kitos vietos kur bus deginamos žvakės aplinkos interjerą. Galite rinktis tiek iš klasikinės geltonos spalvos vaško, tiek iš ryškių spalvų, kurios bus kaip išskirtinis akcentas namų aplinkoje. Šventėms, vakarienėms dažnai pasirenkamos ilgos bičių vaško žvakės, kurias patogiai galite įstatyti į turimą žvakidę. Galite rinktis tiek plonas, tiek ilgas bičių vaško žvakes, jos suteiks jūsų stalui prabangos, sukurs klasika bei estetika alsuojantį stilių. Ilgos žvakės taip pat netrukdys šalia stovintiems daiktams ar maisto produktams. Stalo žvakės įprastai pasirenkamos didesniais kiekiais, o deriniai kuriami tiek iš vienspalvių, tiek iš kelių skirtingų žvakių spalvų. Norint sukurti dinamišką, ryškiaspalvę bei išskirtinę kompoziciją galite rinktis iš asortimente esančios plačios žvakių spalvų paletės. 

Mūsų e. parduotuvėje rasite 9 skirtingų dydžių žvakes. Kiekvienas dydis yra žymimas raide N ir skaičiumi. Kuo žvakė trumpesnė ir plonesnė - tuo skaičius prie N raidės yra didesnis. Skaičiui mažėjant, žvakė ilgėja. Pvz., mažiausios ir ploniausios žvakės yra N140, jų ilgis 16 cm, skersmuo 5 mm, degimo laikas 30 min. Didžiausios žvakės N10, jų ilgis 35,5 cm, skersmuo 1,1 cm, degimo trukmė 3,5 val. 

BIČIŲ VAŠKO ŽVAKIŲ NAUDA

Bičių vaško žvakės - vienas populiariausių pasirinkimų mūsų asortimente. Džiaugtis namų jaukumu, ramybe ir malonia atmosfera galima pasirinkus visiškai natūralias ir jokios grėsmės, o anaiptol, naudą žmogui teikiančias bičių vaško žvakes. Žvakės namams pagamintos iš bičių vaško yra vienas natūraliausių bei švariausių pasirinkimų, lyginant jas su kitomis žvakėmis. 

Bičių vaško žvakėse nėra papildomų kvapiklių, tik natūralios medžiagos, todėl degdamos šios žvakės maloniai kvepia medumi, pievomis ir gėlėmis, skleidžia malonią šilumą, sukuria jaukią atmosferą, harmonizuoja, atpalaiduoja, valo erdvę ir mintis. Dega ilgiau už parafinines, ar dekoratyvines žvakes, nesmilksta, nevarva. Bičių vaško žvakės sudega per ilgesnį laiką (vaškas pradeda lydytis prie 63 laipsnių Celsijaus). Net brangiausios parafino ar augalinio vaško žvakės sudega 40 – 80 % greičiau negu bičių vaško gaminiai. Degant bičių vaško žvakei yra valomas oras, jos taip pat naikina alergenus, sugeria nemalonius kvapus, o deganti liepsna yra kur kas šiltesnė ir jaukesnė nei parafininių žvakių. Jas galima deginti turint mažamečių vaikų bei gyvūnų. 

Bičių vaško žvakės ne tik natūralios, bet ir nėra toksiškos, nesukelia alergijų, yra draugiškos aplinkai, nedidina vėžio rizikos, valo orą ir tinkamos naudoti kaip profilaktinė priemonė sergant astma, alergijomis, šienlige.

Bičių vaško žvakės namams ne tik padeda sukurti jaukią namų atmosferą, bet ir saugo sveikatą, nes skatina neigiamų jonų atsiradimą. Gamtoje neigiami jonai pasigamina per elektros iškrovas, kurias sukelia žaibai, judantis vanduo (jūros, kriokliai, upės), vėjai miškuose. Jie valo oro nuo teršalų (dulkių, žiedadulkių, pelėsių, bakterijų, virusų, kvapų ir toksinų).

Mūsų e-parduotuvėje danilovo.lt rasite bene visko, ko gali prireikti jūsų namų jaukumui ir harmonijai sukurti. Aukščiausios kokybės bičių vaško žvakės internetu, žvakidės, smilkalai, smilkalinės bei daugelis kitų priedų kuriuos galite įsigyti neišeidami iš namų. Prekiaujame tik kokybe bei natūralumu pasižyminčiais gaminiais, kuriuos galėsite naudoti namuose, darbo vietoje, sodyboje, ar kitoje vietoje, kurioje sukursite malonią ir jaukią atmosferą. Čia rasite platų asortimentą ne tik sau, bet ir prabangias ir jaukias dovanas artimam žmogui. 

Visas prekes galite įsigyti jums patogiu metu internetu, o mes jas pristatysime visoje Lietuvoje ir Europoje. Daugiau apie pristatymo sąlygas skaitykite skiltyje "Pristatymas".