1. Venipak kurjeris
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Greičiausia
4,99 € (su PVM)

2. Venipak Pick up
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.                          

2,99 € (su PVM)

3. Omniva paštomatas
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

2,99 € (su PVM)

4. Siunčiame į visą Europą. Siuntimo kaina 17,99 € (su PVM). Jūsų siuntinys (DPD kurjeriu) bus pristatytas per 2-7 darbo dienas. 

5. Perkant už 60 € (su PVM) ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą. Už prekių pristatymo paslaugą taikomas mokestis, pridedamas prie prekių kainos, nurodytas elektroninės parduotuvės danilovo.lt puslapyje ir galiojantis prekių užsakymo pateikimo momentu. Prekių pristatymo mokestis gali būti tiek fiksuotas, tiek priklausantis nuo Pirkėjo užsakytų prekių vertės arba svorio. 

Pirkėjas privalo priimti prekes pats. Jei Pirkėjas prekių priimti pats negali, bet prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatytų prekių netinkamam asmeniui.

Pardavėjas pristato prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo kitos darbo dienos po Užsakymo patvirtinimo iš Pardavėjo pusės. Šie terminai yra preliminarūs. Jie taip pat netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Šalys dės visas pastangas suderinti prekių pateikimo terminus ir kitas sąlygas. Jei Pardavėjas nepristato prekių per papildomą terminą ir jei Pardavėjas ir Pirkėjas abipusiu susitarimu nesusitaria kitaip, Pirkėjas gali pasinaudoti šiose Taisyklėse įtvirtinta teise – atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties (3.1 punkto atveju) arba atsisakyti užsakymo (3.2 ar 3.3 punkto atveju). Jei už prekes buvo sumokėta avansu, Pirkėjui per 14 (keturiolika) dienų yra grąžinami už prekes sumokėti pinigai.

Jei danilovo.lt yra pažymėta, kad tam tikra prekė yra atvykstanti ir yra įvardinamas preliminarus planuojamas prekės atvykimo terminas, Pirkėjas turi teisę palikti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo Pardavėjas atsiųs informaciją apie prekės atvykimą. Prekės klientui pristatomos vienu iš pasirinktų būdų, nurodytų elektroninės parduotuvės danilovo.lt puslapyje ir galiojančiu prekių užsakymo pateikimo momentu.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Pirkėjas visais atvejais pristatymo/atsiėmimo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus, pristatytų prekių komplektiškumo (asortimento), kiekio neatitikimus, privalo kurjerio ar pašto skyriaus, ar atsakingo darbuotojo išduodančio prekes, pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui ar pašto skyriaus darbuotojui, ar atsakingam darbuotojui. Pirkėjui nepatikrinus pakuotės, pristatytų prekių komplektiškumo (asortimento), kiekio ir kurjerio ar pašto skyriaus, ar atsakingo darbuotojo pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nenurodžius šių trūkumų, siunta yra laikoma pristatyta tinkama ir nepažeista.