Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

 • 9,00 € - 29,00 €

Naujienos

Naujienos
  • Geltonos bičių vaško žvakės 1
   • Išpardavimas!
   • −40%
   • Nauja
   ispardavimas
   Geltonos žvakės N120 (600 vnt.)
   Žvakės ilgis 16 cm, skersmuo 5,4 mm, dega 35 min. Spalva - geltona, gali pasitaikyti smulkių trūkumų. Žvakės gaminamos iš natūralaus bičių...
   29,99 € Reguliari kaina −40% 49,99 € Kaina
   Rudos žvakės 1
   • Išpardavimas!
   • −40%
   • Nauja
   ispardavimas
   Rudos žvakės N140 (700 vnt.)
   Žvakės ilgis 16 cm, skersmuo 5 mm, dega 30 min. Spalva - šviesiai ruda, gali pasitaikyti smulkių trūkumų. Žvakės gaminamos iš natūralaus bičių...
   29,99 € Reguliari kaina −40% 49,99 € Kaina
Visos naujienos
Smilkalinės, rinkiniai

Smilkalinės

Aktyvūs filtrai

Apie smilkalines

Smilkalinės, rinkiniai 

Išskirtinio, prabangaus dizaino smilkalinės skirtos patogiai įstatyti smilkalų lazdelėms ir leisti joms saugiai smilkti. Smilkalinė ne tik užtikrina saugų smilkalų naudojimą, būsite tikri, kad smilkalai nenukris, neužsidegs bei neapgadins paviršiaus, bet ir yra kaip išskirtinė interjero detalė namuose, ar bet kurioje kitoje vietoje. Galite rinktis iš plataus smilkalinių pasirinkimo pagal dydį bei dizainą, kurį priderinsite prie namų, darbo ar kitos vietos interjero. Smilkalinės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl užtikrina saugų, patogų ir ilgaamžį jų naudojimą. 

Smilkalinė gali tapti ne tik išskirtine detale jūsų namuose, tačiau jas galite padovanoti ir artimam žmogui, kartu pridedant ir mėgstamo kvapo smilkalų lazdeles. Smilkalai ne tik skleidžia malonų aromatą, tačiau ir yra naudingi sveikatai, suteikia harmonijos, stiprina asmenybę, valo mintis, sielą, ramina bei atpalaiduoja. Smilkalinėmis naudotis itin paprasta, tereikia įstatyti norimo kvapo lazdelę ir ją uždegti. Į smilkalinę galite įstatyti bet kokio dydžio smilkalų lazdeles. Tai kompaktiškas ir daug vietos neužimantis daiktas, todėl jį lengvai galėsite perkelti iš vienos vietos į kitą, o taip pat pasiimti su savimi į išvykas, idealiu oru smilkalines galite naudoti ir lauke. Kad smilkalai teigiamai veiktų kūną ir mintis, rekomenduojama smilkalines laikyti toje vietoje, kurioje būnate, tai gali būti tiek miegamasis, tiek virtuvė. Smilkalines laikykite ant tvirto, saugaus pagrindo, geriausia tam tinka stalas, spintelės. Smilkalines laikykite erdvioje vietoje, kad smilkstantys dūmai galėtų pasklisti po visą erdvę. Baigus naudotis smikaline ją išvalykite. 

Kaip išsirinkti smilkalinę? 

Visos asortimente esančios smilkalinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl pasižymi patvarumu ir kokybe. Rekomenduojama rinktis smikalines pagal dydį, bei dizainą, platus asortimentas leis priderinti smikalines prie aplinkos interjero. Daugelis smikalinių puoštos įvairias raštais ir motyvais, kurie taip pat sukuria rytietišką dvasią bei tampa išskirtiniu interjero elementu.  

Krioklio efekto smilkalinės

Šios smilkalinės ypatingos sukuriamu neįprastu, įspūdingu vaizdu - smilkalų dūmai leidžiasi iš viršaus į apačią. Gaunamas vaizdas užburia, ramina bei pripildo namus malonaus smilkalų aromato. Smilkalinė pagaminta iš aukštos kokybės glazūruotos keramikos. 

Norint gauti krioklio efektą, būtina naudoti atgalinio srauto smilkalus. Maksimaliai geriausią rezultatą gausite smilkalinę naudojant atokiau nuo bet kokių oro srautų.