BIČIŲ VAŠKO ŽVAKĖS

Natūralios bičių vaško žvakės – Jūsų namų jaukumui kurti. Šios žvakės gaminamos iš visiškai natūralaus, organinio tikro bičių vaško, kuris yra laikomas seniausia žinoma žvakių vaško rūšimi. Vaškinės žvakės pasižymi ne tik natūraliomis, naudingomis savybėmis, tačiau ir maloniu, namuose sklindančio medaus, gėlių aromatu. 

Tai nuostabus ir abejingų nepaliekantis kvapas, tolygus degimas be dūmų, kuris sukuria jaukią ir magišką atmosferą namų erdvėje, harmonizuoja, atpalaiduoja bei maloniai nuteikia. Neretai minima, kad bičių vaško žvakės ugnelė šventa, garbinga, valanti ne tik orą, bet ir mintis. Bičių vaško žvakes patogu naudoti, jos lengvai uždegamos, lengvai ir ramiai dega, nesmilksta, todėl jų teikiama ramybe ir maloniai sklidinu kvapu galite mėgautis kiekvieną dieną. 

Bičių vaško žvakių savybės:
Gaminamos tik iš natūralaus bičių vaško. 
Vaškinės žvakės degdamos sugeria nemalonius kvapus.
Degimo metu jos neišskiria kenksmingų medžiagų, todėl yra visiškai saugios ir net naudingos sveikatai. 
Jų gamybai nenaudojami jokie papildomi kvapikliai.
Nesukelia alerginių reakcijų.
Natūralios žvakės gaminamos iš vaško pasižymi ilgesniu degimu, neskleidžia dūmų.
Nesumažina deguonies lygio kaip kitos žvakės, degdamos jos valo orą, pripildo aplinką gaiva ir maloniu aromatu.
Natūralios žvakės liepsna, lyginant su kitomis žvakėmis yra šiltesnė bei jaukesnė.
Vaškinės žvakės yra elastingesnės ir patvaresnės už parafino tipo žvakes.

Kaip išsirinkti tinkamiausią bičių vaško žvakę? 

Asortimente rasite platų aukščiausios kokybės, natūralių bičių vaško žvakių pasirinkimą. Galėsite rinktis plonesnes, bei storesnio tipo žvakes. Čia taip pat rasite ir platų vaško žvakių spalvų pasirinkimą, todėl jas nesunkiai galėsite pritaikyti prie namų interjero. Žvakės taip pat skiriasi savo ilgiu, bei skersmeniu, o nuo viso to priklauso ir žvakės degimo laikas. Natūralaus bičių vaško žvakės nepertraukiamai gali degti 3-4 valandas. 

Ką žvakės pavadinime reiškia raidė N ir skaičius, pvz. N140?

Žvakės yra gaminamos skirtingų dydžių. Kiekvienas dydis yra žymimas raide N ir skaičiumi. Kuo žvakė trumpesnė ir plonesnė - tuo skaičius prie N raidės yra didesnis. Skaičiui mažėjant, žvakė ilgėja. Pvz., mažiausios ir ploniausios žvakės yra N140, jų ilgis 16 cm, skersmuo 5 mm, degimo laikas 30 min. Didžiausios žvakės N10, jų ilgis 35,5 cm, skersmuo 1,1 cm, degimo trukmė 3,5 val. 

Gimtadienio žvakutės – kodėl verta pirkti bičių vaško žvakutes? 

Gimtadienio šventė yra neįsivaizduojama be torto ir tradicija tapusių žvakučių, kurias pučiame sugalvojus norą. Gimtadienio žvakutės yra graži bei sentimentali tradicija ne tik mažiesiems, tačiau ir suaugusiems. Ieškote išskirtinių, natūralių, bei malonų aromatą skleidžiančių gimtadienio žvakučių? Vienas populiariausių pasirinkimų – tai bičių vaško, natūralios, rankų darbo gimtadienio žvakutės, kuriomis galėsite puošti tortą, bei kitus įvairius desertus. 

Daugelis parduotuvėse sutinkamų gimtadienio žvakučių nors ir atrodo spalvingai bei nuteikia šventiškai, tačiau yra gaminamos naudojant parafiną bei kitas kenksmingas medžiagas. Tokios žvakutės nėra draugiškos aplinkai, taip pat nėra tinkamos sąlyčiui su maisto produktais. Bičių vaško žvakutės yra pagamintos iš 100% natūralaus bičių vaško, be parafino ar kitų kenksmingų medžiagų. Todėl jos puikiai tiks tiek suaugusių, tiek vaikų šventėms. Degdamos šios žvakutės skleidžia natūralų medaus ir žiedadulkių kvapą, valo orą, nesukelia alergijų, todėl šiomis žvakutėmis ant torto galėsite pasimėgauti ilgesnį laiką, o taip pat panaudoti ir dar kartą. Žvakutes ant torto ar kitų desertų galima susmeigti be jokių laikiklių. 

Bičių vaško žvakutes rinktis šventėms verta, nes: 
Torto žvakutės skleidžia malonų, natūralų aromatą.
Pagamintos iš 100% natūralių ingredientų, be jokių priemaišų, todėl saugios naudoti net ir vaikų šventėse.
Tinkamos sąlyčiui su maistu.
Galima rinktis iš įvairių skirtingų dydžių bei formų, todėl puikiai priderinsite prie gimtadienio torto. 
Patogu susmeigti į įvairius tortus, pyragėlius bei kitus desertus. 
Nesmilksta, dega malonia ir ramia liepsna. 
Lyginant su kitomis žvakutėmis, bičių vaško torto žvakutės dega ilgiau, degdamos varva mažiau arba iš viso nevarva, tačiau nutekėjęs vaškas nėra kenksmingas. 
Platus dydžių ir dizaino pasirinkimas. 
Natūralios bičių vaško žvakės neturi galiojimo laiko. 

SMILKALAI IR JŲ PRIEDAI 

Smilkalų naudojimas ir jų nauda kūnui bei sielai siejama jau tūkstančius metų. Jie ne tik sukuria jaukią, malonią atmosferą namų aplinkoje, tačiau ir pagaminti iš natūralių medžiagų yra naudingi kūnui bei sielai. Seniausiais laikais – Egipte, Arabijoje, Indijoje buvo smilkoma mediena, dervos, įvairios žolės. Jau tuo metu žmonės suprato natūralių kvapų teikiamą naudą žmogui. Smilkalai dažnai yra siejami su dvasinėmis tradicijomis, tačiau net ir mūsų protėviai smilkymą laikė kaip ritualą apvalyti namus, aplinką, pasikrauti teigiamos energijos, nuraminti sielą, mintis bei atsipalaiduoti. Iki šiol žmonės visame pasaulyje smilkalus naudoja dėl įvairiausių priežasčių – medicininiais, estetiniais tikslais, kaip įrankį neutralizuojant nemalonius kvapus, kaip įvairių religinių praktikų komponentą.

Smilkalai iki šiol yra gaminami iš natūralių medžiagų – medienos, dervos, aromatinių žolelių, prieskonių bei kitų natūralių, gamtoje randamų medžiagų. Mėgstami smilkalai ir jų smilkinimas yra tarsi ritualas sukurti ramią, atpalaiduojančią ir maloniais kvapais alsuojančią aplinką į kurią malonu sugrįžti. Žinome koks yra stiprus, gilus ir kūnui naudingas smilkalų aromato poveikis, todėl asortimente siūlome tik aukščiausios kokybės, natūralius smilkalus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, be jokių cheminių priedų ar papildomų kvapiklių. Tokie smilkalai ne tik pripildys jūsų namų ar bet kurią kitą vietą harmoningu kvapu, bet ir leis sukurti paslaptingą, autentišką, dvasingumu ir jaukumu alsuojančią atmosferą. 

Smilkalų nauda

Smilkalų aromatai gali daryti teigiamą poveikį tiek psichikai, tiek fiziniam žmogaus kūnui. Tačiau labai svarbu pasirinkti smilkalus pagamintus tik iš natūralių medžiagų. Žemos kokybės smilkalai gali būti sudaryti iš kancerogeninių medžiagų, kurios degdamos išskiria toksinus, o tai gali sukelti pavojų kvėpavimo takams. Natūralūs, aukštos kokybės smilkalai į aplinką išskiria ne toksinus, o naudingas medžiagas bei yra visiškai draugiški aplinkai. 

Natūralus smilkalai  turi antibakterinių savybių. Uždegus ir smilkstant smilkalams galite atsikratyti tam tikrų bakterijų, mikrobų ir išlaikyti švaresnę aplinką. Jie turi ir priešuždegiminių komponentų, tokių kaip – bosvelijų ekstraktas, kurie gali pagerinti kraujotaką. Smilkalų aromatas taip pat sumažina nerimą, nuramina protą, itin tinka po įtemptos darbo dienos. Jie puikiai išvalo orą, stimuliuoja įvairias nervines jungtis. Daugelis žmonių renkasi deginti smilkalus darbo vietose ar miegamajame, kuriame visiškai atsipalaiduoja, taip pat yra pagerinamas miegas.

Kaip deginti smilkalus? 

Norint pajusti smilkalų aromatą juos uždekite. Smilkalams užsidegus liepsną švelniai užgesinkite paprastai ją užpūsdami. Tuomet jie ima švytėti ir skleisti malonaus kvapo dūmus. Smilkalų degimo laikas skiriasi pagal jų formą bei tipą. Įprastai smilkalų lazdelė gali smilkti nuo 50 iki 90 minučių. Baigus degti, jie užgęsta patys. 

Platus smilkalų ir jų priedų pasirinkimas

Asortimente surasite platų smilkalų ir jų priedų pasirinkimą, todėl juos išsirinkti galėsite skirtingiems tikslams bei poreikiams. Asortimente surasite: 

Ladaną – arba dar kitaip vadinamą frankincensą. Tai speciali kvapioji, 100% natūrali bosvelijos medžio derva. Ladanas yra kaip gydomasis ir teigiamai žmogaus kūną veikiantis produktas, kuris yra smilkomas. Ladanas yra švelnaus, dvasingo, malonaus ir užburiančio kvapo, kuris suteikia ypatingą aura namams, ramina mintis, atpalaiduoja kūną, nuteikia pozityviai. Pripildykite savo namus paslaptingu, sakralumo bei ramybės suteikiančiu aromatu.

Smilkinimo rinkinius bei smilkalines žvakes – šias žvakes itin patogu naudoti namuose, norint sukurti jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą, o taip pat namus pripildyti maloniu kvapu. Kvapiosios smilkalinės žvakės – tai tradiciniai stačiatikių smilkalai, pagaminti iš ladano, natūralių aromatinių aliejų ir beržo anglies. Šias žvakes itin populiaru dovanoti ir jomis pradžiuginti artimą žmogų, galima rinktis iš įvairaus tipo rinkinių, žvakių formų bei aromato. 

Asortimente taip pat surasite aukštos kokybės smilkalines, kuriose ne tik patogiai ir saugiai galėsite mėgautis smilkalais, tačiau jos papuoš jūsų namus ir taps išskirtiniu akcentu. Taip pat surasite specialias anglis smilkalinėms, kurios padės saugiai ir patogiai uždegti įvairaus tipo smilkalus. 

Smilkalinės, įvairūs priedai ir aukščiausios kokybės smilkalai internetu. 

SMILKALINĖS, RINKINIAI 

Išskirtinio, prabangaus dizaino smilkalinės skirtos patogiai įstatyti smilkalų lazdelėms ir leisti joms saugiai smilkti. Smilkalinė ne tik užtikrina saugų smilkalų naudojimą, būsite tikri, kad smilkalai nenukris, neužsidegs bei neapgadins paviršiaus, bet ir yra kaip išskirtinė interjero detalė namuose, ar bet kurioje kitoje vietoje. Galite rinktis iš plataus smilkalinių pasirinkimo pagal dydį bei dizainą, kurį priderinsite prie namų, darbo ar kitos vietos interjero. Smilkalinės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl užtikrina saugų, patogų ir ilgaamžį jų naudojimą. 

Smilkalinė gali tapti ne tik išskirtine detale jūsų namuose, tačiau jas galite padovanoti ir artimam žmogui, kartu pridedant ir mėgstamo kvapo smilkalų lazdeles. Smilkalai ne tik skleidžia malonų aromatą, tačiau ir yra naudingi sveikatai, suteikia harmonijos, stiprina asmenybę, valo mintis, sielą, ramina bei atpalaiduoja. Smilkalinėmis naudotis itin paprasta, tereikia įstatyti norimo kvapo lazdelę ir ją uždegti. Į smilkalinę galite įstatyti bet kokio dydžio smilkalų lazdeles. Tai kompaktiškas ir daug vietos neužimantis daiktas, todėl jį lengvai galėsite perkelti iš vienos vietos į kitą, o taip pat pasiimti su savimi į išvykas, idealiu oru smilkalines galite naudoti ir lauke. Kad smilkalai teigiamai veiktų kūną ir mintis, rekomenduojama smilkalines laikyti toje vietoje, kurioje būnate, tai gali būti tiek miegamasis, tiek virtuvė. Smilkalines laikykite ant tvirto, saugaus pagrindo, geriausia tam tinka stalas, spintelės. Smilkalines laikykite erdvioje vietoje, kad smilkstantys dūmai galėtų pasklisti po visą erdvę. Baigus naudotis smikaline ją išvalykite. 

Kaip išsirinkti smilkalinę? 

Visos asortimente esančios smilkalinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl pasižymi patvarumu ir kokybe. Rekomenduojama rinktis smikalines pagal dydį, bei dizainą, platus asortimentas leis priderinti smikalines prie aplinkos interjero. Daugelis smikalinių puoštos įvairias raštais ir motyvais, kurie taip pat sukuria rytietišką dvasią bei tampa išskirtiniu interjero elementu.  

VAŠKUOLĖS 

Vaškuolėmis vadinami aukščiausios kokybės, natūralūs, be jokių pridėtinių medžiagų gaminami bičių vaško lakštai. Tokie lakštai yra gaminami tik iš 100% natūralaus bičių vaško. Bičių vaško lakštai yra pakankamai lankstūs ir elastingi, su jais patogu dirbti, todėl galėsite pasigaminti ne tik žvakes, bet ir kitas namų dekoracijas bei rankdarbius. Dėl savo lankstumo iš šių lakštų galėsite išgauti norimą dirbinio formą bei dydį. 

Dažniausiai šie bičių vaško lakštai yra naudojami natūralių žvakių gamyboje. Tokios žvakės pripildo namus jaukumo, užlieja maloniu, švelniu medaus aromatu. Taip pat žvakės pagamintos iš natūralių vaško lapų pasižymi ir gydomosiomis savybėmis, yra netoksiškos, valo orą, ramina mintis ir nuteikia maloniam bei jaukiam poilsiui. Iš bičių vaško lapų pagamintos žvakės dega dvigubai ilgiau negu parafininės, jos nesmilksta. Deganti žvakė gamina neigiamus jonus, kurie ne tik išvalo orą, bet ir panaikina blogus kvapus bei alergenus. Tad iš šių lapų pagamintas žvakes bei kitas dekoracijas gali naudoti žmones turintys alergijas, astmas, jautrūs kvapams bei kitoms cheminėms medžiagoms. 

Platus vaškuolių pasirinkimas 

Mūsų parduotuvės asortimente rasite platų vaškuolių pasirinkimą pagal dydį bei spalvas. Natūralios, klasikinės geltonos spalvos vaškuolės, kurias galėsite rinktis nuo 500g iki 1kg. dydžio. Ieškantys įvairovės galės išsirinkti iš ryškiaspalvių raudonų, žalių, rožinių atspalvių. Platus vaškuolių spalvų pasirinkimas leis jas priderinti prie pasirinkto interjero bei sukurti įvairių formų bei dydžių žvakes bei kitas dekoracijas. Visos vaškuolės, nepriklausomai nuo spalvos pasižymi elastingumu, lankstumu, su jomis patogu dirbti, todėl pasidaryti norimą rankdarbį taps vienu malonumu. Mūsų asortimente taip pat surasite ir specialias medvilnines dagtis (knatus), žvakių gamybai. Vaškuolės kaina priklauso nuo pasirinktos spalvos, dydžio bei svorio. 

ŽVAKIDĖS

Namuose sukurti jaukią, malonią bei namus harmonija pripildančia atmosfera padeda natūralios, aukštos kokybės žvakės. O kad žvakių naudojimas būtų saugus ir patogus, dažnai pasirenkamos tam pritaikytos žvakidės namams, kurios kartu tampa ir akcentu namų interjere. E-parduotuvėje danilovo.lt rasite platų, išskirtinio dizaino žvakidžių asortimentą, kurias pritaikysite prie mėgstamų žvakių bei taip papuošite savo namus išskirtiniu akcentu. 

Žvakidės leidžia namuose, ar bet kurioje kitoje vietoje jaustis apsuptiems malonios ir jaukios žvakių šviesos. Žvakidės laikiklyje įstatyta žvakė užtikrina saugumą, namus pripildo jaukia šiluma, šviesa, o interjerą papuošia išskirtinėmis detalėmis. Čia surasite žvakides, kurias pritaikysite tiek namų svetainėje, tiek miegamajame, darbo kambaryje, ar kitoje vietoje, kurioje norite mėgautis žvakių teikiama ramybe ir jaukumu. Asortimente rasite žvakides ilgoms, bei trumpesnėms žvakėms įstatyti. Platus asortimentas leis išsirinkti žvakides pagal savo skonį bei aplinkos interjerą. Kviečiame peržiūrėti mūsų siūlomas žvakides, kurios paįvairins bet kurią erdvę ir suteiks jai malonaus jaukumo. 

Kaip išsirinkti žvakides? 

Mūsų asortimente rasite itin platų žvakidžių pasirinkimą pagal jų medžiagą, tipą bei dizainą. Renkantis žvakidę verta atkreipti dėmesį į dažniausiai naudojamų žvakių dydį, taip pat verta atkreipti dėmesį į stilių, kuris taip pat svarbus, norint jas priderinti prie namų ar kitos vietos interjero. Taip pat verta apgalvoti ar žvakides naudosite kiekvieną dieną, o gal tik švenčių metu, papuošti stalui, priderinti ją prie indų, ar kitų dekoracijų. Žvakidės namams gali būti skirtos vienai žvakei įstatyti arba žvakių komplektui, pavyzdžiui iš 3 žvakių. Asortimente rasite išskirtinio dizaino žvakidžių pagamintų iš onikso bei keramikos, įvairių formų žvakidės kuriose saugiai įstatysite įvairių formų žvakes. 

Žvakidės taip pat dažnai gali būti pasirenkamos kaip dovana nustebinti artimą žmogų, ar kolegą. Tokiais atvejais verta apgalvoti kokį stilių mėgsta kitas žmogus, patinka ryškios spalvos, o gal santūrus dizainas. Prie žvakidės taip pat galite pridėti natūralias bičių vaško žvakes, kurias galėsite išsirinkti iš plataus dydžių ir spalvų asortimento. Taip sukursite jaukų ir šiltą dovanos rinkinį, kuris neabejotinai pradžiugins jums artimą žmogų. 

Išskirtinės onikso žvakidės 

Mūsų plačiame asortimente rasite ir išskirtinio dizaino bei savybių žvakides pagamintas iš onikso. Tai amuletinis mineralas, kuris skatina ryžtą ir valią veikti, susikoncentruoti į svarbius dalykus ir nenuklysti nuo tikslo. Oniksas yra laikomas apsaugos akmeniu, tai stiprybės akmuo, kuris padeda kaupti gyvybinę energiją, padeda pažinti tiesas, susiimti, ugdyti pasitikėjimą savimi, kovoti už savo įsitikinimus bei susikoncentruoti į būtinus dalykus. Daugiausiai yra paplitęs juodasis oniksas, tačiau įvairių dirbinių, kaip pavyzdys ir žvakidžių gamyboje yra paplitęs margas onikso akmuo, kuris suteikia išskirtinį akcentą aplinkos interjere. Iš onikso pagamintos žvakidės namams apsaugo nuo negatyvios energijos, minčių, stiprina pasitikėjimą, tai yra sėkmės ir pasiekimo simbolis, stabilumo akmuo, kuris suteikia džiaugsmo ir nuveja blogas mintis. Kartu su žvakės šviesa oniksas žadina entuziazmą, stiprina išminties galią, ryžtą, ištvermę, skatina loginį mąstymą, stiprina teigiamas žmogaus savybes, kviečia į gyvenimą sėkmę.

Iš onikso akmens gaminamos žvakės yra išskirtinės, nes kiekvienas raštas yra unikalus ir nepakartojamas, todėl kiekviena žvakidė yra skirtinga. Tai užtikrina, kad savo namus papuošite unikaliu gaminiu, kurio identiškai tokiu pačiu raštu nėra. Todėl jūsų gautos žvakidės raštas ir spalvos  gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje. 

Užsisakykite – žvakidės internetu greitai ir geromis kainomis. Pristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje, į jums patogią vietą.