• Nauja
Miros smilkalai (ladanas) 100g 1 1
  • Miros smilkalai (ladanas) 100g 1 1
  • Miros smilkalai (ladanas) 100g 2 3
Miros smilkalai (ladanas) 100g 1
Miros smilkalai (ladanas) 100g 1 Miros smilkalai (ladanas) 100g 2

Miros smilkalai (ladanas) 100g

Kaina: 19,99 €
Su PVM

Mira − tai nedidelio, spygliuoto krūmokšnio miramedžio aromatiniai sakai. Miros aromatas yra griežtas, kartus ir mistiškas. Jau daugiau kaip 2 000 metų šis augalas yra naudojamas kaip smilkalas religinėse apeigose.

Mira garsi savo gebėjimu išgydyti žaizdas, nuraminti sunkų kosulį ir sustabdyti odos senėjimą, ji atjaunina visas organizmo sistemas. Mažina emocinę įtampą, padeda atsikratyti depresijos, nemigos. Skatina audinių atkūrimą. Šis aromatas tinkamas minčių ir sielos apsivalymui, organizmo atsipalaidavimui.

Mira yra labai stiprus augalas. Įvairiose kultūrose jį vartota nuo seno. Dar Biblijoje pasakojama, kaip Trys karaliai keliavo pagerbti gimusio Jėzaus, ir viena iš dovanų, kurias jie atnešė, buvo mira. Miros vertė prilygo auksui, o graikai ją iki šiol laiko šventa. Maždaug pusantro tūkstančio metų ši prekė buvo pati brangiausia pasaulyje ir tiek pat laiko smilkalais prekiaujantys arabų pirkliai buvo tarp turtingiausių to meto žmonių žemėje. Netgi viduramžiais smilkalai tebebuvo viena iš pagrindinių arabų prekių.Turime

Norint pradėti smilkinti jums reikės:

1. Uždegti angliuką, palaukti kol jis pilnai įsidegs ir įdėti į metalinį indelį su skylutėmis, esantį smilkalinėje, arba ant lėkštutės su smėliu, ar kito nedegaus paviršiaus.

2. Kai angliukas pasidengs pilku pelenų sluoksniu, berkite ant jo kelis grūdelius smilkalų. Kuo daugiau smilkalų užbersite - tuo intensyvesnis bus kvapas ir tuo ilgiau jie smilks.

0293
4 Prekės

Specifiniai kodai

Jums taip pat gali patikti